Üniversiteye başlayacak gençlerimiz ve aileleri iyi bir üniversiteye kayıt etmenin telaşında, tabi öğrencilerde aldıkları puanların yeteceği en iyi üniversiteye yerleşmek istiyor. Günümüz teknolojisinde artık tercihlerde kayıtlarda ve hatta okul harçları da internet üzerinden yapılabilmektedir. Hâl böyle olunca öğrenciler yurt kayıtları için yerleştikleri üniversitelere en yakın öğrenci yurtlarını bulma ve kayıt olma arayışına giriyor. Buldukları birkaç görsele bakarak ön kayıt yaptırıyor. Söz konusu gün gelip yerleşmek olunca birçok öğrenci hayâl kırıklığına uğruyor.

 

Beştaş Kız Konuk Evi olarak öğrencilerimizin en iyi okullara yerleşmelerini canı gönülden istiyoruz ve tabi kız öğrencilerimizin de öğrencilik sürecinde rahat edecekleri, özellikle aile ortamı sunabilen butik yurtlara yerleşmelerini isteriz.

 

Bektaş Kız Konuk Evi, Kırklareli kız öğrenci yurdu denildiğinde aklınıza sıcak güzel bir aile ortamı sunan öğrenci velileri ile bire bir irtibat halinde olup öğrencilerin rahatını, güvenliğini ve huzurlu bir şekilde ders çalışacakları ortamı sağlamayı kendinize görev edindik. 

 

Kırklareli kız öğrenci yurdu aradığınızda uzaktan kayıt olmak isterseniz sizinle bire bir konferans yaparak odalarımızı canlı görmenizi sağlıyoruz yine e-kayıt sistemimiz ile seçtiğiniz oda ve yatak numarası ile kayıt oluyor ve yurda geldiğinizde yeriniz belli olduğu için direk yerleşebiliyorsunuz. Bu uygulamamız ile öğrenciler arasında yer tartışmasının olma olasılığını da ortadan kaldırmış oluyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz siz değerli öğrencilerimizin eğitim süresi boyunca rahatını sağlamak içindir.

 

Kırklareli kız öğrenci yurdu arayan öğrencilerimizden ricamız bizleri ziyaret etmeden karar vermemeleri.

 

Kırklareli'de yeriniz ''YURDUNUZ'' hazır !