Kırklareli Bektaş Kız konuk Evine Hoşgeldiniz. Güzel bir okulu kazanıp geleceğini garantiye almak her öğrencinin hayalidir.  Bu hayalin zamanı geldiğinde ailenizden uzakta yeni bir şehire yerleşmeye çalıştığınızda birtakım zorluklarla karşılaşacağımız hiç de hesaplamalıyız.

 

Konaklama bir öğrenci için yeni bir şehire taşındığında çözmesi gereken en büyük problemdir. Yeni şehir'de yeni yaşam alanı kurmak için düzgün bir araştırma yapmak konfor ve güzellik zafiyeti vermeyecek yapılar bulmak, muhit ve çevresini araştırmak derken iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

 

Bektaş Kız Konukevi personeli bu bilincin farkında olup bir ebeveyn gibi öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına karşılık bulmaya çalışır. Burada kalacak yer temini, sıcak arkadaşlık kurabileceğiniz ve hatta spor faaliyetlerini gerçekleştirebileceğiniz bir alanı, yeni bir şehirde çekebileceğiniz zorlukları en aza indirgemek amacı ile hizmetinize sunuyoruz.

 

Ve gelgelim Bektaş Kız konuk Evi'nin sağladığı kolaylıklara;

 

Günümüzde en dikkat edilen husus fiyat ve hizmet ikilisinin dengesidir. Fiyat konusunda öğrencilerin bütçesini zorlamayacak ve aynı zamanda hizmet kalite ilkelerinden ödün vermeyecek bir kuruluş olarak sizlerleyiz.

 

Oda seçenekleri 1 ve 2 kişilik olarak gruplandırılmıştır odalarımızı incelemek için tıklayınız.

 

Tüm öğrencilerin Güven içinde yaşayabileceği ebeveynlerin gönül rahatlığı ile çocuklarına bırakabileceği bir yaşam alanı oluşturmaya çalışmaktayız.

 

Kırklareli şartlarında fiyat hizmet dengesini gözeterek uygun fiyata kaliteli hizmet vermeye çalışan yurtlar arasında bulunan Bektaş Kız Konukevi kapısı tüm öğrenci ve velilere açıktır.

 

Üniversiteye başlayacak gençlerimiz ve aileleri üniversiteye kayıt telaşındayken bizler sizlere destek olarak konaklama ile alakalı kafamızdaki soru işaretine cevap oluyoruz.

 

Günümüz teknolojisinde artık tercihlerde, kayıtlarda ve hatta okul harçlarında internet üzerinden yapılabilmektedir. Hal böyle olunca öğrenciler kalacakları yurtları bulma ve kayıt olma arayışına giriyorlar. Buldukları birkaç görsele bakarak kayıt yaptırıyorlar. Söz konusu güm gelip yerleşmek olunca birçok öğrenci hayal kırıklığına uğruyor.

 

Kırklareli öğrenci yurdu denildiğinde aklınıza sıcak güzel bir aile ortamı sunan öğrenci velileri ile bire bir irtibat halinde olup öğrencilerin rahatını, güvenliğini ve huzurlu bir şekilde ders çalışacaklar ortamı sağlamayı kendimize görev edindik.

 

Daire içerisinde kendilerine ait mutfaklarda saat kısıtlaması olmadan sıra beklemek zorunda kalmadan diledikleri yemekleri yapabilir, salonlarında evlerindeymiş gibi televizyondan izleyerek afiyetle yiyebilirler.

 

Bektaş Kız konuk Evi'nin aradığınızda uzaktan kayıt olmak isterseniz sizinle birebir konferans yaparak odalarımızı canlı görmenizi sağlıyoruz. Yurda geldiğinizde yeriniz belli olduğu için hemen yerleşebiliyorsunuz. Bu uygulamamız ile öğrenciler arasında yer tartışmasını olma olasılığını da ortadan kaldırmış oluyoruz.

 

Tüm bu hizmetlerimiz siz değerli öğrencilerimize öğrencilerimizin eğitim süresi boyunca rahatını sağlamak içindir.

 

Kırklareli'de Kız Öğrenci Yurdu arayışında olan öğrencilerimizden ricamız bizleri ziyaret etmeden karar vermemelidir.

 

Kırklareli'de yeriniz ‘’YURDUNUZ’’ hazır!