Kırklareli Bektaş Kız Konukevi olarak; Çağdaş anlayışımız ve yaklaşımımızla rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam hazırlamaya kendimize görev edinerek onuncu yılımıza giderken yurt- pansiyon anlayışla yepyeni bir anlam kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz

 

Evlerimiz öğrencilerimizle modern ve seviyeli yaşam alanları sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

Bektaş Kız Konukevi velilerin beklentilerini karşılamasının yanında her zaman öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine önem veren bir yönetim anlayışına sahiptir.

 

Pektaş Kız Konu evi güler yüzlü ve anlayışlı yöneticileriyle temiz güvenilir ferah salon mutfak sdalar ve banyoları ile arayışınızda tam anlamı ile karşılık veren sizlerin huzurlu bir şekilde konaklamanızı sağlamakla birlikte spor- salonu sauna gibi ortak kullanım alanlarından stres atmanızı ve sosyalleşmenizi sağlayacak ortam sunulmuş olduğumuz hizmetlerden sadece bir kaçıdır.


Bektaş Kız Konukevi olarak yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve bilinci ile öğrencilerimize en doğru yaklaşım biçimini benimseyerek onların dertlerine isteklerine ve beklentilerine karşı nasıl bir yol haritası oluşturacağımıza özellikle zaman ayırıyoruz. Velilerin beklentileri ve öğrencilerimizin taleplerini eşit doğrulukta ortak bir noktada buluşturarak, her zaman sektörde adımızdan söz ettiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Bu algının hiç bozulmadan üstüne değer katarak her geçen gün daha da büyüyeceğini siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize söz veriyor ve bunu kendimize görev ediniyoruz.


Bektaş Kız Konukevi olarak öğrencilerimizin kendilerini mutlu edecekleri, ailelerine eve ülke yararına doğru yolda hizmet edecekleri bir eğitim almalarını ve sonrasında çalışma iş hayatına yönelmesini temenni ediyoruz.