Butik bir kız öğrenci yurdudur Beştaş Kız Konuk Evi. Öğrencileri ile abla kardeş gibi olan personelleri, güler yüzlü ve anlayışlı yöneticileri, temiz, güvenli ve ferah çalışma alanları, yemek alanları ve odaları ile Bektaş Kız Öğrenci Yurdu kız yurdu arayışlarınıza tam anlamıyla karşılık veren sizlerin güvenli bir şekilde konaklamanızı sağlamakla beraber; sessiz bir ortam hazırlayarak öğrencilerimizin ders çalışırken bunalmaması, sıkılmaması için gerekli ferah ortamları sağlamak, vize ve final streslerini atmaları, eğlenmeleri ve gülmeleri için etkinlikler düzenlemek siz değerli öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerden bir kaçıdır.

 

Beştaş Kız Konuk Evi öğrencilerine müşteri gözüyle değil onları çocuklarımızın yerine koyarak yaklaşımlarda bulunuyoruz, onları dinliyor dertlerini paylaşıyoruz. Biz yılların bize verdiği iş tecrübesi ve disiplini ile öğrencilerimize en doğru nasıl yaklaşacağımızı, onların dertlerine nasıl ortak olacağımızı çok iyi biliyoruz ve bu nedenle Bektaş Kız Öğrenci Yurdu kız yurdu dendiğinde öğrencilerimizin velilerimizin aklına Bektaş Kız Öğrenci Yurdu kız öğrenci yurdu olarak Beştaş Kız Konuk Evi geliyor. Bu algının hiç bozulmadan üstüne değer katarak her geçen gün daha büyüyeceğine siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize söz veriyor bunu kendimize görev ediniyoruz.

 

Kırklareli Bektaş kız yurdu olarak kız öğrencilerimizin en iyi okulları tercih etmeleri ve kendilerini daha mutlu eden meslek alanlarında eğitim almalarını temenni ediyoruz ve tabi ki de Bektaş Kız Öğrenci Yurdu kız yurdu arayan tüm öğrencilerimizi; şirin mi şirin aile ortamı, ev ortamı yaşatacağımız Beştaş Kız Konuk Evi kız öğrenci yurdumuza bekliyoruz.